  • Mfr # TFP101CO13X070UN
  • Zoro # G504532417
Width
13"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CO13X070UN
Width
13"
Height
70"