  • Mfr # TFP101CO18X048UN
  • Zoro # G704529811
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Combination Louver Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CO18X048UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
48"