  • Mfr # TFP101CO18X071UN
  • Zoro # G304530132
Width
18"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO18X071UN
Width
18"
Height
71"