  • Mfr # TFP101CO18X080UN
  • Zoro # G704530336
Width
18"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO18X080UN
Width
18"
Height
80"