  • Mfr # TFP101CO20X043UN
  • Zoro # G704533320
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Combination Louver Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CO20X043UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
20"
Height
43"