  • Mfr # TFP101CO20X081UN
  • Zoro # G704534068
Width
20"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Combination Louver Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CO20X081UN
Width
20"
Height
81"