  • Mfr # TFP101CO20X084UN
  • Zoro # G204534407
Width
20"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Combination Louver Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO20X084UN
Width
20"
Height
84"