  • Mfr # TFP101FC12X047AN
  • Zoro # G404534429
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X047AN
Width
12"
Height
47"