  • Mfr # TFP101FC12X071BL
  • Zoro # G304537421
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X071BL
Width
12"
Height
71"