  • Mfr # TFP101FC15X035BL
  • Zoro # G404537710
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X035BL
Width
15"
Height
35"