  • Mfr # TFP101FC15X036BL
  • Zoro # G404538304
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X036BL
Width
15"
Height
36"