  • Mfr # TFP101FC15X045BL
  • Zoro # G404531626
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X045BL
Width
15"
Height
45"