  • Mfr # TFP101FC18X076BL
  • Zoro # G004538261
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X076BL
Width
18"
Height
76"