  • Mfr # TFP101FC15X049BT
  • Zoro # G704534044
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X049BT
Width
15"
Height
49"