  • Mfr # TFP101FC12X051CL
  • Zoro # G004537004
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FC12X051CL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
51"