  • Mfr # TFP101FC12X074CL
  • Zoro # G604539446
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X074CL
Width
12"
Height
74"