  • Mfr # TFP101FC15X029CL
  • Zoro # G004533709
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X029CL
Width
15"
Height
29"