  • Mfr # TFP101FC18X076CL
  • Zoro # G804538058
Height
76"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X076CL
Width
18"
Height
76"