  • Mfr # TFP101FC15X032BR
  • Zoro # G104535900
Width
15"
Color
Fire Red
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X032BR
Width
15"
Height
32"