  • Mfr # TFP101FC15X066BR
  • Zoro # G404532944
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X066BR
Width
15"
Height
66"