  • Mfr # TFP101FC15X074BR
  • Zoro # G304537773
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FC15X074BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
74"