  • Mfr # TFP101FC18X077ST
  • Zoro # G204539204
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FC18X077ST
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
77"