  • Mfr # TFP101FC12X045LP
  • Zoro # G304533508
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X045LP
Width
12"
Height
45"