  • Mfr # TFP101FC15X032LP
  • Zoro # G804535767
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X032LP
Width
15"
Height
32"