  • Mfr # TFP101FC18X042LP
  • Zoro # G204529038
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X042LP
Width
18"
Height
42"