  • Mfr # TFP101FC12X071MG
  • Zoro # G804537204
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X071MG
Width
12"
Height
71"