  • Mfr # TFP101FC15X030MG
  • Zoro # G904534578
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X030MG
Width
15"
Height
30"