  • Mfr # TFP101FC18X054MG
  • Zoro # G904536855
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X054MG
Width
18"
Height
54"