  • Mfr # TFP101FC18X078MG
  • Zoro # G104539571
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X078MG
Width
18"
Height
78"