  • Mfr # TFP101FC15X040NT
  • Zoro # G504528823
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X040NT
Width
15"
Height
40"