  • Mfr # TFP101FC12X042CH
  • Zoro # G904530907
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X042CH
Width
12"
Height
42"