  • Mfr # TFP101FC15X048CH
  • Zoro # G304533775
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X048CH
Width
15"
Height
48"