  • Mfr # TFP101FC18X048SB
  • Zoro # G804533299
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X048SB
Width
18"
Height
48"