  • Mfr # TFP101FC18X060SB
  • Zoro # G404528527
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X060SB
Width
18"
Height
60"