  • Mfr # TFP101FC12X045MR
  • Zoro # G504533506
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X045MR
Width
12"
Height
45"