  • Mfr # TFP101FC12X060MR
  • Zoro # G404530391
Width
12"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X060MR
Width
12"
Height
60"