  • Mfr # TFP101FC12X080MR
  • Zoro # G504530864
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X080MR
Width
12"
Height
80"