  • Mfr # TFP101FC15X046MR
  • Zoro # G304532815
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X046MR
Width
15"
Height
46"