  • Mfr # TFP101FC15X047MR
  • Zoro # G804533053
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X047MR
Width
15"
Height
47"