  • Mfr # TFP101FC18X059MR
  • Zoro # G404539929
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X059MR
Width
18"
Height
59"