  • Mfr # TFP101FC18X071MR
  • Zoro # G704535225
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X071MR
Width
18"
Height
71"