  • Mfr # TFP101FC12X044PT
  • Zoro # G704532651
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X044PT
Width
12"
Height
44"