  • Mfr # TFP101FC12X046TB
  • Zoro # G804534005
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X046TB
Width
12"
Height
46"