  • Mfr # TFP101FC18X032TB
  • Zoro # G304535236
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X032TB
Width
18"
Height
32"