  • Mfr # TFP101FC18X058TB
  • Zoro # G204539617
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X058TB
Width
18"
Height
58"