  • Mfr # TFP101FC12X028SG
  • Zoro # G204534193
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X028SG
Width
12"
Height
28"