  • Mfr # TFP101FC12X076SG
  • Zoro # G504528809
Width
12"
Color
Seaglass
Farmhouse/Flat Panel Combination
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X076SG
Width
12"
Height
76"