  • Mfr # TFP101FC15X064SG
  • Zoro # G704532453
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X064SG
Width
15"
Height
64"