  • Mfr # TFP101FC18X032SG
  • Zoro # G504535487
Width
18"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X032SG
Width
18"
Height
32"