  • Mfr # TFP101FC18X050SG
  • Zoro # G304534345
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X050SG
Width
18"
Height
50"